Vi ser fram emot att höra från dig!

 

Louise Lindén – Grundare & Innovationschef
louise@livegreen.se • +46 (0)73-442 78 10

Sara Wiggberg – Expansionschef
sara@livegreen.se • +46 (0)70-849 24 58

Alina Minkova – Hållbarhetsagent & utbildningsansvarig
alina@livegreen.se • +46 (0)72-972 67 19

Jeanette Glans – Festivalgeneral Karlskrona
jeanette@livegreen.se • +46 (0)73-517 85 80

Emmelie Larsson – Hållbarhetsdetektiv & inspiratör
emmelie@livegreen.se

Razan Koj – Hållbarhetsdetektiv & inspiratör
razan@livegreen.se

Susanne Bartholdsson – Hållbarhetsdetektiv & inspiratör
susanne@livegreen.se

Fyll gärna i vårt kontaktformulär!